Uygulama Örnekleri

İletişim

Doğal taş cephe kaplama
$ s

Doğaltaş Cephe Kaplama

Doğaltaş bu gün evlerimizin ve iş yerlerimizin pek çok alanında çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Her geçen gün yeni yeni doğal taş modelleri yaşam alanlarımıza rengarenk bir görünüm katma da bize pek çok kolaylık sağlamaktadır. İngilizce natural stone anlamına gelen doğal taşlar bulunduğu alandan çıkarıldıktan sonra cilalama, kesme gibi işlemlerden geçirilerek müşteri taleplerine göre satışa sunulmaktadır.

Ceple kaplama doğal taş kullanımı son zamanlarda daha popüler bir yaklaşım olmakla birlikte pek çok avantajı da sunmaktadır. Doğal taşların evlerinize yansıttığı güzellikleriyle birlikte pek çok farklı avantajları da bulunabilmektedir. Doğal taşın kullanım alanlarına sağladığı avantajları aşağıda maddeler halinde sunuyoruz.

  • Doğal taş dayanıklı yapısını yaşam alanlarınıza sunarak daha sağlam yapılara sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır.
  • Doğal taşlar cilalama işlemlerinden sonra çok daha parlak bir görünüme sahip olurlar. Ev ve iş yerlerinize de bu güzel görünümünü yansıtarak yaşam alanlarınızı güzelleştirirler.
  • Duvarlarınızın hasar görmesini engeller ve hem sağlıklı duvarlara hem de güzel görünüme bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlar.
Villa duvar kaplama

Yığma Taş Duvar Kaplama

Yığma olarak kaplanan taş duvarlar ve cephe kaplama işlemleri günümüzde çok daha gelişmiş imkânlar ölçüsünde yapılmaktadır. Doğal taşların ince işçilikle çıkarıldığı ve titizlikle doğal görünümünü hiç bozmadan işlendiği günümüz koşullarında artık evlerinizi doğal taşların güzelliğiyle renklendirebilmeniz mümkün! Hem geleneksel anlayışla hem de günümüz anlayışıyla dilediğiniz doğal taş modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

taş kaplama

Doğal Taş Kaplama

Doğal taşlar siyah, mavi, yeşil ve kahverengi renkleriyle mermer, kayrak ve traverten gibi farklı modelleriyle cephe kaplama hizmetlerinde sıkça kullanılmaktadır. İster villa, ister ev veya otel gibi çeşitli yaşam alanlarının tümünde doğal taş kaplama hizmetlerinde faydalanabilirsiniz. Doğal taşlar cephe kaplama işleminde kullanılan harçlar ve mekanik sabitleme yöntemiyle daha dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır. Doğal taşların doğal güzelliğini kalıcı bir şekilde yaşam alanlarınıza yansıtmak için bizimle iletişime geçin!

Duvar Kaplama

Doğal Taş Kaplama Neden Tercih Edilir?

Gelişen teknoloji ve ilerleyen teknik yöntemler doğal taşların yaşam alanlarına en iyi şekilde yansıması için önemli imkânlar sunmaktadır. Duvar paneli olarak kullanılan doğal taşların iklim, bina yapısı gibi pek çok değişkene göre kullanım farklılığı göstermektedir. Doğal taş,  yaşam alanlarının ısısını koruyabilme, dayanıklılığını artırabilme ve pek çok daha fayda sağlayan yapısıyla insanların topla olarak kaldığı otel gibi yerlerde de tercih edilmektedir.

Doğal taşların duvarlara monte edilmesine sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi de doğal taşların binanızda kalıcı güzelliğini sürdürmesinde önemli bir etkendir elbette. Rengarenk görünümü evlerinize yansıtacağınız doğal taşlar estetik bir izlenim oluşturmaktadır.

Doğal taş kullanma konusunda da oldukça geniş bir repertuar bulunmaktadır. Mermer, traverten, granit gibi farklı doğal taşların seçiminde bu alanda hizmet veren kuruluşlardan destek alabilirsiniz. Ege Taş Ailesi olarak bizler de sizlerin doğal taş ihtiyaçlarınızı üstün kalite standartlarında sunarak nerede olursanız olun sizlere hizmetlerimizi ulaştırabiliriz.

Eviniz, iş yeriniz veya diğer yaşam alanlarınız…  Sizler için en güzel doğal taşları birlikte belirleyerek dilediğiniz alanlarda kullanabilmenizi sağlıyoruz. O halde doğal taşların doğal güzelliğini yaşam alanlarınıza yansıtmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

admin

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish