Uygulama Örnekleri

İletişim

siyah-fileli-tas-pano
$ s

Ege Siyah Naturel Fileli Kayrak Taşı Kullanım Alanları

Ege siyah naturel fileli kayrak taşı modelleri muhteşem görünümleriyle hemen hemen her alanda kullanılmaya yatkın bir izlenim oluşturuyor. İç ve dış duvar kaplamada sıkça kullanılan kayrak taşlarının bir modeli olan ege siyah naturel kullanıldığı her alana zarif ve şık bir görünüm kazandırıyor.

Aşınmaya karşı son derece dirençli olan bu taşlar bahçe duvarlar gibi dış mekanların çevrilmesinde de kullanılabiliyor. Şömine, baca, barbekü gibi farklı uygulamalarda da naturel kayrak modelinden sıkça faydalanılmaktadır.

Fileli Kayrak Taşı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fileli kayrak taşı doğal görünümüyle kullanıldığı her alanda muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Fakat bu konuda yapılan seçimler ve verilen kararlar da doğal güzelliğin etkisini önemli ölçüde etkileyebilmektedir.
Öncelikle estetik bir görünümü amaçlıyorsanız çevre uyumuna dikkat etmelisiniz. Dış cephe kaplamada kaplama yapacağınız çevreyle en uyumlu doğal taşı seçmenizi öneririz. Sürekli yağış alan ve sert iklim koşullarının olduğu bir alanda ikamet ediyorsanız daha dayanıklı kayrak modellerini seçmenizde fayda var. Kayrak taşları her ne kadar  dirençli bir yapıya sahip olsalar da taşın kalitesine göre yıpranma düzeyi de değişkenlik gösterebiliyor.
 
Kaliteli, çeşitli ve şık görünümlü kayraklara ulaşmak noktasında zorluk yaşayacağınızı düşünmeyin. Şuan tam da adresindesiniz. Online mağaza aracılığıyla ürünlerimize göz atabilirsiniz.
admin

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish